TVD - Klaroline

4. srpna 2013 v 14:52 | Katherine Salvatore |  Povídky
Caroline se zavrtěla. "Co pak?" zašeptal hlas vedle ní. V tu chvíli se v její hrudi něco zatřepotalo. Jako motýlek. Ne. Hejno motýlků. Po tváři se jí rozlil úsměv. Byla tak šťastná. "Ale nic," řekla a přitulila se ke Klausovi. Zadívala se mu do jeho očí. Klaus ji sevřel pevněji v náručí. Caroline se hlasitě zasmála, když si uvědomila, že tohle je teď její život, její štěstí, její přítel.
Klaus se naklonil a dal jí letmí polibek na čelo a pak vstal. Caroline měla okamžitě pocit, že jí chybí jedna její část a zamračila se. "No tak, lásko," řekl jí škádlivě. "Musíme se připravit na tu párty," dodal. No jistě. Ta párty. Caroline by nejradši zůstala celí den v posteli. Nebo dva. Nebo tři.
O patnáct minut a několik polibků později Klaus za sebou zavřel dveře a odešel z domu. Caroline se protáhla a vstala. Natáhla se a zabalila se do hřejivého županu. Nazula si boty a sešla do sklepa, kde si z mrazáku vzala pytlík s krví. Jakmile se ho dotkla, ucítila, jak ji z dásní vyjely špičáky. Měla hrozný hlad. Zuby roztrhla pytlík a okamžitě se napila. V ústech se jí rozlila měděná chuť krve.
Dopila a rychlostí upíra, se přemístila do svého pokoje. Vzala si ze skříně zelenkavé šaty a připravila si k nim zelené lodičky. Vlasy si rozčesala a vyžehlila, líčení bylo jednoduché. Rychle se oblékla a vyrazila. Chtěla se minout s matkou. Měla se vrátit z noční služby a Car bylo jasné, že když se potkají, bude se s ní snažit vymluvit Klause. Nikdo nevěřil, že se změnil. Nikdo kromě Caroline.
Když zaparkovala auto před branou Klausova pozemku, znovu se jí na tváři objevil pocit onoho štěstí. Vystoupila. Brána se před ní otevřela a Car sebevědomě vstoupila dovnitř. Vzala si ze stolečku sklenku šampaňského a pokračovala dál. Došla k lavičce na konci zahrady, kde měla čekat na Klause, jak se domluvili.
Odložila teď už prázdnou skleničku vedle lavičky, do krásně zelené trávy, když v tom se na její rty přitiskly nějaké cizí. Ve vášnivém polibku vzala Caroline Klausovu tvář do dlaní a přitiskla si ho blíže k sobě. "Uklidni se, lásko," řekl a jemně se odtáhl. "Všichni se na nás dívají," dodal. "Tak ať," odvětila mu. Klaus se usmál, až se mu na tvářích objevily roztomilé ďolíčky. Car se ovládala a to jen stěží.
Klaus jí nabídl ruku. "Zatančíme si?" zeptal se jí. Caroline nabídnutou ruku přijala a vstala. Přitiskla se k němu a hlavu si mu položila na rameno. Po chvilce se odtáhl. "Caroline," začal. "Musím ti něco říct," zamumlal s nečekanou vážností. Pak zahrabal v kapse.
Poklekl na jedno koleno a vytáhl malou modrou krabičku. Car se sebou cukla a o malinký krůček couvla. "Caroline Forbsová," začal. "Vezmeš si mě za ženu a strávíš se mnou zbytek věčnosti?" zeptal se a otevřel krabičku, ve které zazářil prstýnek s malým kamínkem. "Nebo alespoň část?" dodal s úšklebkem. Caroline zalapala po dechu, jednu ruku si položila na hruď a levou mu podala.
"Celou věčnost," zašeptala. Klaus vyndal prstýnek a jemně jí ho nasadil na levý prsteníček. Lehce na něj vklouznul. Klaus se postavil, ale to už se na něj Car vrhla. Obtočila mu ruce kolem krku a vášnivě ho líbala. Jak mohla tak dlouhou dobu odolávat?
Tehdy byl jiný. Teď ji miluje.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nikisek nikisek | 12. ledna 2014 v 15:35 | Reagovat

kráné... nechceš napsat eště nějakou klaroline? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama